Ми завжди раді новим оптовим клієнтам!

Наша компанія вже більше 8 років займається продажем ортопедичного взуття оптом та в роздріб. Ми маємо гарну репутацію, ми надійний постачальник і лояльний партнер. Ми з повагою ставимося до кожного нашого клієнта, чи то велика мережева компанія, чи невеликий магазин .

Ми дистриб'ютор найбільших українських виробників дитячого ортопедичного взуття, що дає можливість продавати їх за цінами виробника. Ми продаємо оптом ортопедичне взуття таких торгових марок: «Ортекс», «Ортофут» (Orthofoot) ), «Ботики» («Botiki»), «Ортоби» («Otrhobe»), «Форест Орто» («4rest Orto»).

Переважно, ми працюємо з ортопедичним взуттям для дітей (лікувального та профілактичного), але в нас в асортименті є і ортопедичне взуття для дорослих.

Також у нас широкий вибір ортопедичних устілок для дітей та дорослих.

Як додатковий асортимент у нас є: ремінці Павлика, протипролежневі подушки, ортопедичні масажні килимки, аплікатор Кузнєцова, масажні м'ячики та інші товари для масажу.

Переваги співпраці з нами:

 • Удобно. Ми продаємо взуття без прив'язки до «ростовки».
 • Комфортно. Всі наші торгові марки ортопедичного взуття ми продаємо оптом вже не один рік, тому завжди можемо надати якісну консультацію з усіх питань, пов'язаних з її продажем: від формування пробної партії до особливостей тієї чи іншої моделі.
 • Оперативно. Відвантажуємо з власного складу у Києві. Швидко та вчасно.
 • Безпечно. При першій покупці ми можемо домовитися про можливість повернення партії товару на випадок, якщо «не піде».
 • Надійно. Ми ставимося з великою повагою до кожного нашого покупця. Якщо зрідка виникають питання, пов'язані з шлюбом або проблемним кінцевим покупцем, обов'язково сприяємо їх вирішенню.
 • Перспективно. Ми намагаємося допомагати нашим партнерам у роботі з нашою продукцією – проводимо міні-тренінги для продавців, надаємо поліграфічну продукцію, прислухаємось до побажань та рекомендацій.

Основні типи співробітництва:

 • Дрібний гурт, спільні покупки.
  Обов'язкова умова: перша купівля у кількості щонайменше 5 одиниць товару.
 • Дрібний гурт, інтернет-магазин
  Якщо ви готові додати наш асортимент до себе на сайт, але при цьому не хочете тримати його у себе на складі, то ця пропозиція для вас .
  Обов'язкова умова: нам потрібне підтвердження того, що ви розмістили товар у себе на сайті. В цьому випадку ми готові відправляти взуття від 1 одиниці безпосередньо вам або за системою «дропшипінг» (надсилання замовлення вашому клієнту від нас безпосередньо). Це дозволяє прискорити доставку, а вам заощадити на пересиланні. Для цього вам потрібно оплатити товар та надіслати нам координати вашого клієнта.
 • Опт, магазини.
  Якщо у вас є одна або кілька роздрібних точок продажу (в т.ч. інтернет-магазин), то ми можемо запропонувати найвигіднішу ціну для покупки ортопедичного взуття оптом.
  Обов'язкова умова: перша закупівля ортопедичного взуття у кількості від 10 одиниць у розмірі не менше 5000 грн. (Вона підтвердить ваше бажання мати у себе на складі хоча б мінімальний запас товару). Наступні замовлення від 5 одиниць, але не менше ніж 1000 грн.

Для того, щоб стати нашим оптовим або дрібнооптовим покупцем, необхідно:

 1. Заповнити форму у нас на сайті (натисніть кнопку "Отримати оптовий прайс") ;
 2. Затвердити з нашим менеджером з оптових продаж деталі співробітництва ;
 3. Зробити першу покупку.

Загалом, дзвоніть – домовимось!

Відділ оптових продажів:

(096) 103 70 58
(099) 251 89 66
(093) 113 13 25
(044) 456 61 01
e-mail: opt@botiki.ua

Режим роботи:

Пн-Пт: 08:00-18:00
Сб: 10:00-15:00 (консультація щодо наявності товару)