Про нас

Привіт! Ласкаво просимо до botiki.ua!

Наразі ми тільки почали відновлювати нашу роботу з початку війни. Це не дуже просто, але ми намагаємося зробити це якнайкраще.


Ми відмовилися від шоу-руму й працюємо дистанційно.

Нажаль, поки що більшість текстів на сайті лишаються російською мовою, тому що в нас не має можливості швидко перекласти все, що є на сайті українською мовою. Це велика й складна робота.  Але ми будемо це обов’язково поступово робити.


Докладніше про нас

 «Башмачок» - це інтернет-магазин ортопедичного взуття для дітей та дорослих. Ми допомагаємо підібрати та доставляємо ортопедичне взуття, а також товари для здоров'я по всій Україні: у Києві – кур'єром, в інші міста – за допомогою кур'єрських служб. У нас доброзичливі та добре підготовлені продавці-консультанти.

Ми спеціалізуємося на ортопедичному взутті, а також товарах для здоров'я ніг і не тільки вже понад 10 років. У нас в асортименті є ортопедичне взуття: і профілактичне (для здорових ніжок) та лікувальне, ортопедичні устілки (супінатори), масажні килимки, масажні м'ячики, протипролежневі подушки  та інші товари.

Ми представляємо товари різних торгових марок: "Ортекс", "Ортофут", "Ортобі", "Botiki", та інших.

«Башмачок» - це компанія, яка вже понад 10 років забезпечувала постачання ортопедичного взуття до взуттєвих магазинів, аптек, ортопедичних салонів, клінік та інших роздрібних торгових точок з усієї України. Нажаль, наразі ми припинили цей напрямок роботи

Наша місія

Ми розуміємо важливість товару, з яким працюємо. Дуже багато в організмі людини залежить від здоров'я ніг. Лікувальне та профілактичне ортопедичне взуття допомагає запобігати і виправляти проблеми, що виникли. Але треба не забувати, що запобігти завжди простіше. Тому ми вважаємо, що ортопедичні устілки, ортопедичні профілактичні шльопанці для дому та масажний килимок – це те, що потрібно кожній людині.

Наша місіядопомогти якомога більшій кількості людей зберегти здоров’я ніг, а також допомогти тим, хто вже стикнувся з такого роду проблемами.

 

Наші переваги

Повернення та обмін взуття

1_1.png               

Швидка доставка по всій Україні4_1.png

  Ми надсилаємо товар переважно Новою поштою, оскільки вона має велику кількість відділень по Україні та швидку доставку.
  Також, ми можемо відправити обраний товар будь-якою іншою компанією перевізником по Україні.

Доставка по Києву кур'єром в день замовлення

2_1.png   Нажаль, тимчасово не пряцює.

Наявність власного складу та шоу-руму

5_1.png

Нажаль, тимчасово не пряцює

Можливість резервування товару до приїзду покупця

3_1.png

Нажаль, тимчасово не пряцює

Десятирічний досвід та якісна консультація 

6_1.png

Ми вже понад десяти років продаємо ортопедичне взуття та інші корисні товари. Тисячі постійних клієнтів знають: ми з великою повагою ставимося до здоров'я наших маленьких та великих покупців. Досвід та знання консультантів інтернет-магазину «Башмачок» дають можливість нашим клієнтам розібратися у різноманітті ортопедичного взуття (і не лише) та зробити максимально правильний вибір.

Широкий асортимент

8.png

У нас в асортименті є і правильне взуття для здорових діток (профілактичне), і лікувальне ортопедичне взуття для діток з різними діагнозами, і шльопанці ортопедичні з анатомічною устілкою, які корисні всім: від школярів до літніх людей.
Також ми пропонуємо інші корисні товари для здоров'я ніг та не тільки. Додаючи товар до асортименту нашого магазину, обов'язково тестуємо його та радимося з медиками.

Система знижок для постійних клієнтів та акції

7_1.png

Наші постійні покупці знають, що можуть розраховувати на іппостійну знижку 5% закріплену за вашим номером телефону, яка поширюється на всі види товарів.
Також ми регулярно проводимо різноманітні акції, що дозволяють купити один або кілька товарів за зниженою ціною.

Допомога дітям із складною долею

10.png

Частину доходу від продажу інтернет-магазину «Башмачок» ми спрямовуємо на допомогу дітям зі складною долею. Зокрема, регулярно закуповуємо та передаємо профілактичне та лікувальне взуття малюкам до одного з дитячих будинків Києва.

Ми любимо та цінуємо наших клиєнтів.

9.png

Кожен клієнт дуже важливий для нас. Ми показуємо це словом і ділом. Телефонуйте, пишіть, приходьте. Ми раді Вам!